چگونه با صفحه ساز پیشرفته کار کنم؟

۰۱ برای ویرایش صفحات سایت خود از پنل کاربری و مسیر صفحه ها > تمامی صفحات وارد این بخش شوید.

۰۲با وارد شدن به این بخش کلیه صفحات ساخته شده را مشاهده خواهید کرد. با نگه داشتن موس روی نام هر صفحه امکان ویرایش با المنتور و یا حذف صفحه و … برای شما فراهم میشود.

۰۳با کلیک بر روی نام هر صفحه وارد بخش ویرایش آن صفحه خواهید شد که با کلیک روی دکمه ویرایش با المنتور وارد بخش ویرایشگر صفحه با المنتور خواهید شد.

۰۴با کلیک بر روی ویرایش با المنتور به صفحه ویرایش منتقل خواهید شد. این صفحه شامل دو بخش است. یکی پنل کاربری صفحه ساز المنتور ( سمت راست ) و دیگری بخش های بوجود آمده میباشد که با نگه داشتن موس روی هر بخش در گوشه های کناری و وسط هر بخش گرینه هایی برای شما ظاهر میشود که با کلیک روی هر بخش وارد ویرایشگر مربوط به آن میشوید.

با کلیک بر روی هر کدام از بخش های مشخص شده در گوشه های المان های ایجاد شده ( ویرایش ستون، ویرایش بخش و ویرایش المان ) پنل کاربری المنتور برای ویرایش آن بخش ظاهر میشود.

ویرایشگر المنتور برای هرکدام از این سه گزینه شامل سه تب میباشد. که هر کدام از این تب ها امکاناتی از قبیل شخصی سازی استایل آن بخش ( تغییر پس زمینه، رنگ فونت و … ) و همچنین تنظیم فاصله و … برای شما فراهم خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *