چگونه کیف پول را برای مشتریان در سایتم فعال کنم؟

یکی از راهکارهایی که به جذابیت سایت فروشگاهی اضافه می کند، روش های مختلف پرداخت می باشد، یکی از روش های پرداخت که امروزه نیز بسیار باب شده است، پرداخت از طریق کیف پول می باشد. سایت ساز مانا از روش را بوسیله پلاگین کیف پول ووکامرس در اختیار شما قرار داده است که  به راحتی می توانید از آن استفاده کنید که در ادامه آموزش آن را گام به گام باهم پیش خواهیم برد.

ابتدا در صورتی که پلاگین غیرفعال بوده است، پلاگین را فعال کنید. برای این منظور در پنل خود بر روی پلاگین ها کلیک کنید و در لیست پلاگین ها، پلاگن کیف پول ووکامرس را پیدا کنید و آن را فعال کنید. ( برای فعال کردن پلاگین باید بر روی دکمه فعال کردن کلیک کنید. )

بعد از فعال کردن پلاگین، گزینه YITH  به پنل اصلیتان اضافه می شود که با وارد شدن به امکانات فروشگاهی،وکلیک کردن بر روی اعتبار حساب به صفحه‌ی زیر منتقل می شوید.

در این صفحه می توانید تنظیمات پلاگین را انجام دهید، برای این منظور 5 تب وجود دارد.

در تب تنظیمات می توانید حداقل و حداکثر مبلغی که کاربرانتان می توانند شارژ کنند را اضافه کنید و گزینه های دیگری نیز وجود دارد که توضیحات کامل آن در زیر هر بخش نوشته شده است.

تب واریز اعتبار – تنظیمات ایمیل، در این بخش می توانید آستانه اعتبار حساب را برای کاربر مشخص کنید، در صورتی که مبلغ اعتبار پایین تر از این استانه بروید برای کاربر ایمیلی ارسال می شود که در صورت تمایل دوباره کیف پول خود را شارژ کند.

تب اعتبار ویرایش شد- تنظیمات ایمیل، در این بخش زمانی که شما بعنوان مدیر سایت تغییری در اعتبار کاربرتان انجام می دهید، ایمیلی برای کاربر مربوطه ارسال می شود.

تب نقطه پایان بودجه، در این بخش میتوانید نام فیلدهای موجود در پنل کاربر را تغییر دهید.

تب حریم خصوصی حساب-  در این بخش حریم خصوصی کاربران را فعال میکنید که توضیحات آن در زیر هر فیلد بصورت دقیق داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *